TURİZM

Dünyanın önde gelen turizm merkezlerinden biri olma yolunda emin adımlarla ilerleyen Türkiye, bu alandaki potansiyelini en iyi şekilde değerlendirmek için modern ve konforlu tesislere ihtiyaç duymaktadır. Bu önemli ihtiyacı 2004 yılında görerek Aktay Turizm’i kuran Grup, Ela Quality Resort Hotel ile turizm sektörümüzün gurur kaynağı olan tesislerinden birini hayata geçirmiştir. Türk ve Osmanlı mimarisini birleştiren bu göz alıcı tesis, her yıl binlerce yabancı turiste, geleneksel Türk misafirperverliğinin en güzel örneklerini sunmaktadır. Özellikle, belirli bir gelir ve eğitim seviyesinin üstündeki nitelikli turistlerin ilgisini çeken sofistike bir tatil hizmeti sunmakta olan otel, bu alanda tüm Türkiye’ye örnek olan birkaç tatil merkezinin arasında yer almaktadır.

Bir Özak Global şirketi olan Aktay Turizm, bu önemli sektördeki yatırımlarını önümüzdeki yıllarda da sürdürerek, Türk turizminin parlayan yıldızı olmaya devam edecek.

Özak Global’in turizm sektöründeki faaliyetleriyle ilgili ayrıntılı bilgi için Ela Quality Resort Hotel’in web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

www.elaresort.com