TEKSTİL

1985 yılında Akbalık ailesinin üyeleri tarafından kurulan ÖZAK Tekstil, Jean ve Jean'den üretilen kıyafetler imal ederek, uluslararası çapta günlük giyim sektörüne hizmet vermektedir. Şirketin ilk beş yılındaki üretim kalitesine dayalı yüksek performansı, onu yerel olarak tanınan ve tercih edilen bir imalatçı haline getirmiştir. 1990 yılından itibaren dünyaya açılan şirket, model tasarımı konusundaki becerilerini özgün yaratıcılığı ile birleştirerek, küresel müşterilerinin beklentilerini tam olarak karşılayan koleksiyonlar hazırlamaya devam etmiştir.

33 yıllık köklü geçmişiyle üretimden tasarıma, paketlemeden sevkıyata denim dünyasının her alanında üst düzey bir tecrübeye sahip olan ÖZAK Tekstil, mükemmellik anlayışını "Altın Oran” felsefesiyle tarif etmektedir.

ÖZAK için Altın Oran; üretimle tasarımı, teknoloji ile hayal gücünü mutlak kalite potasında buluşturarak denim dünyasının zirvesinde yer almaktır. Bu felsefe doğrultusunda ÖZAK, müşteriyi de içine alan takım çalışmasına inanır. Üretimin her aşamasında yüksek teknolojiden yararlanır. Dizayndan kumaşa, sektörle ilgili tüm küresel trendleri yakından takip eder. Beğenilerin ve üretim kalitesinin sürekli geliştiği bir sektörde, 33 yıldır aralıksız yükselen bir grafik çizen firma, bu istikrarını; daima koruduğu tasarım heyecanına, kolektif bilinci güçlendiren takım çalışmasına ve üretimin her aşamasına yansıyan profesyonelliğine borçludur.

Özak Global’in tekstil sektöründeki faaliyetleriyle ilgili ayrıntılı bilgi için Özak Tekstil web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

www.ozaktekstil.com.tr