STAJ BAŞVURULARI

Özak Global olarak, stajyer dahi olsa kapılarımızı açtığımız her arkadaşımızı ekibimizin bir parçası olarak görüyoruz, stajyerlerimizin bizim gelecekteki iş arkadaşlarımız olacağına inanıyoruz. Bu nedenle henüz eğitim hayatlarına devam eden genç arkadaşlarımıza, klasik staj anlayışının ötesinde staj olanakları sunuyoruz. Biliyoruz ki biz genç arkadaşlarımızın yetişmesine ne kadar katkıda bulunursak onların bizim başarımıza katkısı da o ölçüde fazla olacaktır.

Profesyonel iş hayatına Özak farkı ile adım atmanın şansını yaşayabilmek için aşağıdaki formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

Ad Soyad :
E-mail :
Telefon :
Pozisyon :
Başvuru Metni :
Özgeçmiş Dosyası :

Okul Adı :
Staj Yapmak İstediğiniz Bölüm :
Staj Süresi :
Bilgilendirme yazısını okudum.İzin Veriyorum.
Bilgilendirme

6563 Sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun kapsamında ÖZAK GLOBAL HOLDİNG A.Ş. iştirakleri ve ticari iş ortakları kanalıyla iletilecek her türlü ticari elektronik iletiye (Çağrı Merkezi, Elektronik Posta, SMS ve MMS) açıkça muvafakat ederim.

Ticari elektronik iletinin içeriğinin ve gönderiye ilişkin diğer kayıtların gerektiğinde T.C. Gümrük ve Ticaret Bakanlığı’na sunulmak üzere kayıt altına alınarak saklanacaktır.

Şahsım adına açılan bu kaydın uyeliktenayril@ozakglobal.com adresine atacağım elektronik posta ile kaldırılacağını kabul ve taahhüt ederim.