İŞ BAŞVURULARI

Özak şirketlerinin kapıları, kurumsal kültür ve değerlerimize uyarak aynı yolda yürüyebileceğimiz potansiyel ekip arkadaşlarına daima açıktır.

Ekip arkadaşlarımızın kişisel gelişimi ve kariyerlerinde yükselmeleri, bizim çok büyük önem taşımaktadır. Bu çerçevede, açık yönetici pozisyonlarımız için öncelikli olarak ekip arkadaşlarımızı değerlendirir ve terfilerini sağlarız. Başarı basamaklarını, Özak değerlerini özümsemiş olan arkadaşlarımızla çıkarız.

Hedeflerimizi, değerlerimizi paylaşmak ve Özak’lı olma ayrıcalığını yaşamak istiyorsanız aşağıdaki formumuzu doldurarak ilk adımı atabilirsiniz.

Ad Soyad :
E-mail :
Telefon :
Pozisyon :
Başvuru Metni :
Özgeçmiş Dosyası :

Bilgilendirme yazısını okudum.İzin Veriyorum.
Bilgilendirme

6563 Sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun kapsamında ÖZAK GLOBAL HOLDİNG A.Ş. iştirakleri ve ticari iş ortakları kanalıyla iletilecek her türlü ticari elektronik iletiye (Çağrı Merkezi, Elektronik Posta, SMS ve MMS) açıkça muvafakat ederim.

Ticari elektronik iletinin içeriğinin ve gönderiye ilişkin diğer kayıtların gerektiğinde T.C. Gümrük ve Ticaret Bakanlığı’na sunulmak üzere kayıt altına alınarak saklanacaktır.

Şahsım adına açılan bu kaydın uyeliktenayril@ozakglobal.com adresine atacağım elektronik posta ile kaldırılacağını kabul ve taahhüt ederim.