İNŞAAT

İnşaat sektörü özellikle son 10 yıldır Türkiye’nin en hızlı gelişen sektörlerinden biri. Sağlam, güvenilir ve donanımlı yaşam alanlarına duyulan ihtiyaç, önümüzdeki yıllarda da devam edecek. Bu ihtiyacı yıllar öncesinden gören Özak Global, 1995’te kurduğu İnter Yapı ile öncü yaklaşımını inşaat sektörüne yansıtmayı hedefledi. Grubun küresel vizyonu gereği, İnter Yapı’nın temel faaliyet alanı, yurt içi ve yurt dışı inşaat taahhüt işleri olarak belirlendi. İnter Yapı’nın üstlendiği işler, projelendirmeden anahtar teslime kadar inşaat sektörünün her aşamasını kapsamakta, proje ve taşeron yönetimi faaliyetleri de şirketin hizmet alanları içinde yer almaktadır.

İnter Yapı; baraj, enerji üretim ve iletim merkezleri, fabrika, iş merkezleri, alış veriş merkezleri, turizm, otel, hastane, konut, sosyal tesisler, altyapı, antrepo tesislerinin projelendirilmesi uygulaması konusunda faaliyet göstermektedir. Bu profesyonel ekip, proje arazisinin tespitinden, en uygun konseptin bulunmasına, ideal kadronun seçilmesinden, maliyetlerin minimize edilmesine kadarki tüm aşamalarda optimum bir verimlilik sağlamaktadır.

İstisnasız tüm iş sahalarında, insanlara maksimum faydayı sağlayacak yaşam alanları kurgulayan İnter Yapı proje konseptine uygun kapsamlı hizmetiyle inşaat sektörüne yepyeni bir bakış açısı getirmektedir.

Özak Global’in inşaat sektöründeki faaliyetleriyle ilgili ayrıntılı bilgi için İnt-er Yapı’nın web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

www.inter-yapi.com